hamburger icon
close menu icon
pl arrow
subpage icon

O NAS

Pensjonat Forrest to nasz rodzinny dom. Tworzymy go dla Was abyście spędzając u nas czas i poczuli prawdziwy bałtycki klimat.

Historia naszego pensjonatu jest bardzo prosta. Postanowiliśmy stworzyć miejsce, które będzie naszym domem i pracą. Spełniliśmy jedno z wielu swoich marzeń.Mamy dom w jednym z piękniejszych miejsc na Mierzei Wiślanej i miejsce pracy, w którym odpoczywamy. Tworzymy ten rodzinny biznes wraz z rodzicami. Łącząc te siły chcieliśmy skreować przestrzeń gdzie, spędzicie czas w otoczeniu lasów, łąk i przytulnych pokoi oraz zakochacie się w cudownym Bałtyku.

Dołożyliśmy wszelkich starań aby nasz dom był miejscem ekologicznym. Produkujemy energie elektryczna poorzez własną elektrownie fotowoltaiczną. Staramy się wywierac na środowisko jak najmniejszy ślad węglowy. Korzystamy z ekologicznych żródeł ciepła oraz jesteśmy przyjażni dla komunikacji zero emision. Na parkingu Forrest możesz naładować swój elektryczny samochód szybką ładowarką, nawet nie będąc naszym gościem zawsze jestes mile widziany!

phone icon
ZAREZERWUJ TERAZ
phone icon
bon image
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zgoda